פרגולות מבודדות

פרגולות גן ויופי מתמחה בתכנון, בייצור ובהתקנה של פרגולות מבודדות. הפרגולות המבודדות גג המעניק הצללה מלאה מפני השמש ובידוד מושלם מפני גשם ושאר פגעי מזג האוויר. הפרגולות המבודדות עשויות מאלומיניום ומצופות בחומר מיוחד השומר על עמידותן לאורך שנים ובכל תנאי מזג האוויר. כמו כן, הן אינן דורשות תחזוקה שוטפת.

פרגולות מקורות ומבודדות מתאימות לכל חלל:

  • לגינה
  • לחצר
  • לדירות גג
  • לחנויות
  • לסגירת מרפסת
  • למגרשי חנייה פרטיים

פרגולות אלומיניום מבודדות – החוזק כן קובע

כאשר מדובר בפתרון הצללה שאמור לשמש אותנו בכל עונות השנה ולא רק בקיץ, הרי שאנחנו זקוקים למתקן שיהיה עמיד גם בתנאי מזג האוויר הקשים ביותר כגון רוחות עזות וגשמים חזקים מחד, ומאידך – שמש חזקה לה אנו חשופים בעיקר בחודשים יולי ואוגוסט. כשבוחנים את שני החומרים האמורים – עץ ואלומיניום – זה מול זה מבינים, שלאלומיניום יש כאן יתרון משמעותי על העץ. זאת משום שמדובר בחומר עמיד ביותר, שיכול לעמוד איתן מול כל פגעי הטבע, מבלי שייגרם לו נזק כלשהו. העץ, לעומת זאת, הוא חומר עמיד פחות בפני מצבים שכאלה. הגשם והשמש יכולים לגרום לו להתקלף ולהיסדק, ולכן יש לדאוג לתחזוקה מתמדת שלו לאורך כל השנה. אז אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם צביעה ותיקונים שתצטרכו, כנראה, לבצע כל פרק זמן מסוים, פרגולות אלומיניום הן התשובה בשבילכם.

עיצובים מרהיבים בשלל גוונים

כאשר מדובר בחומר מתכתי כמו אלומיניום יש לאנשים נטייה לחשוב שהצבע המקורי שלו הוא הצבע היחיד שיכול להיות לו (זאת, כמובן, לעומת העץ, שכולם כבר יודעים שאפשר לצבוע במבחר גוונים). המציאות שונה לגמרי – פרגולות אלומיניום יכולות גם הן להגיע במבחר גוונים ובמגוון עיצובים, הודות לאפשרות הקיימת היום לבצע את הפרופילים שלהן בכל צבע שתרצו. בצורה שכזאת חברה המתמחה בתחום תוכל לייצר עבורכם את הפרגולה המתאימה ביותר להעדפותיכם האישיות, ולאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות.

קידום אתרים קידום אתרים אורגני