סוככים

סוככים הם מן הפתרונות היעילים והנאים ביותר להצללה ולהגנה מפני גשם, בין אם מדובר בסוככים נפחים ונסגרים ובין אם בסוככים קבועים. במדינה כמו ישראל, הסוככים מסייעים רבות בהגנה מפני השמש, ומאפשרים למבקרים במסעדות, בתי קפה, בתי מלון ואפילו לאנשים בעלי בית עם גינה, ליהנות מן האוויר, מבלי להיחשף יתר על המידה אל קרני השמש.
 
  • חברת פרגולות גן ויופי מתמחה בייצור ובהתקנה של סוככים בכל גודל ולכל מטרה .
  • החברה מספקת את שירותיה עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.
  • הסוככים של החברה מייצגים את המילה האחרונה בתחום עבודות האלומיניום, ומאופיינים במראה יוקרתי ואסתטי להפליא ובעמידות רבה לפגעי מזג האוויר והזמן.
 
כדי להבטיח את שביעות רצונם המלאה של לקוחותיה, החברה מציבה דגש על התאמה מלאה של העבודה והמוצר הסופי לדרישותיהם ולטעמם האישי. לקוחות פרגולות גן ויופי יכולים לבחור את הסוככים המתאימים ביותר עבורם מתוך מגוון עשיר ומגוון של סוככים בשלל עיצובים וסגנונות. בזכות הניסיון הרב של החברה בביצוע אינספור פרויקטים, ביכולתה לספק מענה גם לסוככים מיוחדים, בצורות ובגדלים לא קונבנציונאליים.
 
בנוסף, צוות העובדים המיומנים של החברה שמח להעניק ללקוחות ייעוץ מקצועי והכוונה, על מנת להבטיח כי הסוכך שיתקבל יהיה לא רק נאה לעין אלא גם יעיל ועמיד, תוך דגש על שימוש במנגנון חזק ומתאים, בחומרי גלם משובחים, וכמובן, על התקנה נכונה. כמו כן, שם הצוות דגש על עבודה מקצועית, גימורים מדויקים, עבודה נקייה ובטוחה ועמידה מלאה בלוחות הזמנים שנקבעו עם הלקוח.
 
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת
 
הדוגמאות של הסוככים הן רק חלק קטן מתוך העבודות אותן ביצעה החברה עבור לקוחות שונים בכל רחבי הארץ. אתם מוזמנים לגלוש ולעיין בתמונות, ולהתחיל לגבש כבר את הרעיון לסוכך החלומות עבורכם. לאחר מכן, פנו אלינו ללא היסוס ונציגינו ישמחו לעמוד לשירותכם ולסייע לכם להפוך את החלום למציאות. עם קבלת ההחלטה ייוצר הסוכך עבורכם, בהתאם לסטנדרטים הגבוהים של פרגולות גן ויופי. צוות ההתקנה יגיע עד אליכם ויבצע את העבודה במסירות על הצד הטוב ביותר. ו… זהו. כל מה שנותר לכם הוא להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של החברה, ולקצור את השבחים מכל המבקרים.
קידום אתרים קידום אתרים אורגני